Раздел: Беременность и роды
28.06.10

ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ про гінекологічне відділення

ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ про гінекологічне відділення

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони
здоров'я України
29.12.2003  № 620

1. Гінекологічне відділення є структурним підрозділом районної лікарні, центральної районної лікарні, міської лікарні, обласної лікарні, пологового будинку, перинатального центру і забезпечує надання стаціонарної гінекологічної допомоги.

2. Керівництво відділенням здійснюється завідувачем відділення, який призначається на посаду та звільняється наказом головного лікаря закладу охорони здоров'я. В своїй роботі підпорядковується головному лікарю та безпосередньо заступнику головного лікаря з лікувальної роботи.

3. Персонал відділення у своїй діяльності керується діючим чинним законодавством, цим положенням, наказами, інструкціями, іншими нормативними актами органів охорони здоров'я, посадовими інструкціями.

5. Гінекологічне відділення може бути клінічною базою кафедри акушерства і гінекології вищих медичних навчальних закладів.

4. Розрахункова площа приміщень відділення повинна відповідати нормативним вимогам, що пред'являються до лікувальних закладів ("Державні будівельні норми України. Будинки і споруди. Заклади охорони здоров'я. ДБН В.2.2-10-2001").

5. Штатний розклад відділення складається відповідно до наказу МОЗ України від 23.02.2000 р. № 33 "Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров'я" і затверджуються відповідним органом охорони здоров'я.

6. Планування діяльності, фінансування, укомплектування штатами, оснащення відділення медичною апаратурою, інструментарієм, господарським інвентарем та обладнанням проводиться відповідно до діючих нормативів у встановленому порядку.

7. Основними завданням гінекологічного відділення є:

7.1. Надання стаціонарної гінекологічної допомоги жінкам різних вікових груп з патологією репродуктивної системи та вагітним з ускладненим перебігом вагітності у термінах до 22 тижнів згідно з "Нормативами надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги".

7.2. Проведення своєчасної діагностики, консервативного та оперативного лікування захворювань репродуктивної системи у жінок відповідно до "Нормативів надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги".

7.3. Забезпечення надання пацієнтам невідкладної гінекологічної допомоги.

7.4. Забезпечення пацієнтів кваліфікованою анестезіологічною та реанімаційною допомогою.

7.5. Впровадження нових, сучасних методів діагностики, лікування та профілактики гінекологічних захворювань, патологічного перебігу вагітності.

7.6. Проведення цитологічного скринінгу на патологію шийки матки усіх пацієнтів, які звернулися за медичною допомогою вперше за звітний рік.

7.8. Проведення експертизи тимчасової непрацездатності, аналізу та розробки заходів щодо зниження цих показників.

7.9. Організація реабілітаційних заходів для жінок з патологією репродуктивної системи.

7.10. Організація лікувально-діагностичної допомоги подружжю, молоді, що вступають до шлюбу, на стаціонарному етапі.

7.11. Забезпечення підвищення кваліфікації працівників відділення.

7.12. Забезпечення взаємозв'язку і спадкоємності в роботі з жіночою консультацією, станцією швидкої медичної допомоги, спеціалізованими закладами охорони здоров'я (дермато-венерологічні лікарні, протитуберкульозний, онкологічний диспансери та ін.).

7.13. Здійснення заходів щодо профілактики внутрішньолікарняних інфекцій у відділенні.

7.14. Аналіз показників діяльності відділення, розробка заходів щодо поліпшення надання гінекологічної допомоги населенню.

7.15. Ведення відповідних форм обліково-звітної та статистичної документації, надання у встановлені терміни інформації щодо діяльності відділення.

7.16. Організація зберігання, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів відповідно до вимог чинних нормативних документів.

7.17. Надання інформації про всі випадки внутрішньолікарняних інфекцій, материнської смертності, нещасні випадки та надзвичайні події територіальним органам охорони здоров'я.

7.18. Забезпечення організації проведення патологоанатомічного дослідження згідно з чинним законодавством та участь фахівців, причетних до надання медичної допомоги померлим пацієнтам, у проведенні патологоанатомічного дослідження.

7.19. Дотримання персоналом, пацієнтами та відвідувачами правил внутрішнього розпорядку, затверджених головним лікарем закладу охорони здоров'я.

7.20. Організація і проведення санітарно-просвітницької роботи серед населення з питань збереження та зміцнення репродуктивного здоров'я; профілактики ускладнень вагітності та пологів; профілактики ЗПСШ, ВІЛ, СНІДу; планування сім'ї; первинної профілактики вроджених вад розвитку; профілактики онкозахворювань та інше.

7.21. Забезпечення прав пацієнта згідно з чинним законодавством.

7.22. Співпраця з іншими закладами охорони здоров'я (центри здоров'я, реабілітаційні центри, клініки), кафедрами вищих медичних навчальних закладів, відділами науково-дослідних інститутів МОЗ та АМН України, вітчизняними та зарубіжними громадськими організаціями з метою проведення медико-соціальних програм, спрямованих на поліпшення охорони здоров'я згідно з чинним законодавством.

Начальник управління
організації медичної допомоги
дітям і матерям    
Р.О.Моісеєнко

Оставить комментарий к статье:
Только зарегистрированные пользователи могут оставить комментарий к статьеНОВЫЕ СТАТЬИ
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо ведення пологів з використанням партограми
Партограма (вкладиш до історії пологів (ф. 096/о)) - це графічний запис перебігу пологів, стану роділлі та плода, призначена для занесення інформації про результати спостереження під час пологів за станом матері, плода, процесами розкриття...
Что такое Baby Shower? Устраиваем праздник для будущего малыша!
Самая близкая подруга совсем скоро станет мамой? Прекрасно! Устройте для нее настоящий праздник! В Америке для будущих мам устраивают специальный вечер – Baby Shower, на котором празднуют рождение будущего малыша. Чем-то этот праздник похож на...
Если рожать – так вместе!
Беременность – очень важная пора в жизни каждой женщины. Будущая мама чувствует себя счастливой и вынашивает ребенка легче, если рядом надежный партнер, который поддерживает женщину, заботиться о ней и о малыше. Сегодня женщина может...
Последние новости

 Kiddli сэкономит время для 90% украинских мам!
Знаете ли вы, где можно найти лучшие садики, спортивные секции, курсы, нянь и другие важные услуги для детей в вашем городе или рядом с вами, не теряя при этом на поиски часов или даже дней вашей...
Экскурсия на завод Агуша
Ранняя осень – отличное время для совместного путешествия вместе с ребенком! В связи с этим «Агуша» с большим удовольствием приглашает Вас и Ваших деток на бесплатную экскурсию по «Заводу Агуша»,...
 «Джеронимо» объявляет июль месяцем Правил Дорожного Движения
Нет лучше способа научить детей чему-то, чем вовлечь их в тематическую игру. Детский центр «Джеронимо», заботясь о знании детей правил дорожного движения, придумал для малышей целый месяц...
На какие жертвы готовы женщины ради стройности?
Ученые не раз проводили исследование на тему того, на что готовы пойти женщины ради стройности. Кто-то из представительниц прекрасного пола готов отказаться от секса, кто-то - от шопинга. Но...
Чем красивее женщина, тем реже она платит
Многие современные женщины предпочитают платить сами за себя на первом свидании. Но, как показало недавнее исследование, не все. Это зависит от внешней привлекательности дамы.

rasskazov.com.uaпо сайту по интернету


СТАТИСТИКА
Зарегистрированных:
Сегодня: 192
Всего: 694806Добавьте себе нашу кнопку

7я Семейный портал в Украине

Код
логин
пароль

ПОСЛЕДНИЕ ТЕМЫ
НА ФОРУМЕ
Облако тегов
беременность ребенок вязание роды лечение на спицах воспитание отношения школа детский сад семейный бюджет красота здоровье психология грудь анализы питание упражнения диета имя малыш развитие ребенка отдых планирование беременности йога фитнес кормящая мама грудное вскармливание фен шуй бесплодие запоры определение беременности уход праздничные блюда семья путешествия праздники отдых образование красивые волосы мода Форум
Видеоролики
Сколько сигарет вы выкуриваете в день:
Стоимость пачки сигарет:
Сколько лет вы курите: