Раздел: Ребенок до года
16.07.16

Розвиток малюка від народження до 1 року

Розвиток малюка від народження до 1 року
Від самого народження батьки піклуються про свого малюка: дарують йому любов, турботу, увагу та багато різних іграшок, які здатні захопити увагу дитини на певний час. Безмежна кількість іграшок накопичується навколо новонародженого. Однак постає питання - яке основне завдання цих іграшок? Маленьке «сонечко» вже виконує величезну купу справ: розплющує оченята, їсть, перегортається на животик, починає тримати голівоньку, рюмсає, а завдання батьків покращити його майстерність та навички.
 
Від самого народження до 3-х місяців у діток розвивається багато умінь:
 
- покращується моторика,
 
- поліпшується мислення,
 
- починається самостійний аналіз отриманої інформації,
 
- сприйняття кольорів та звуків стає більш правильним,
 
- поєднуються зорові та слухові образи в єдине ціле.
 
В поліпшенні цих навичок, найбільш корисними для дітей будуть м’які ляльки, гімнастика та легке занурення у воду, а також тактильні іграшки. Дитина реагує на побачене, а не просто дивиться. Малюк зі всіх сил привертає увагу дорослих і саме у цей час йому треба запропонувати дуже корисні іграшки, які допоможуть дізнатися багато нового.
 
З малюками, вік яких варіюється від 3-х до 6 місяців, батьки повинні активно розвивати пам’ять, органи сприйняття, опорно-руховий апарат і м'язи. Саме у цьому допоможе спільне розглядання альбому з фотокартками, журналів та книжок для найменших. Такими пізнавальними іграшками для малюків стане серія книжок «Для маленької долоньки» від видавництва «Ранок».
 
Формат книжок спеціально підібраний для пальчиків найменших читачів. Книжечки зручно тримати та навіть трошки погризти: цупкий картон не стане цьому на заваді. Однак основна місі цих книжок – ознайомлення малюка з новими цікавими образами, розвиток його пам’яті та вироблення здатності висловлювати свої емоції, поєднуючи прослухані вірші з картинками. Така навчальна гра приверне увагу багатьох дітей на довгий проміжок часу. Окрім цього у формі книжок відсутні гострі кути. Це допоможе безпечно вивчати оточуючий світ та розвивати м’язи вашої дитини. Яскраві кольори та прикольні віршики про лісових мешканців, розвеселять навіть найбільших капризуль.
 
Діткам від 6 місяців і старше будуть у пригоді ігри зі звичайною дзигою, яка навчить найпростішим рухам та продемонструє переміщення в просторі. За допомогою такої гри дитина сама навчиться переміщати предмети у просторі. Також підійдуть неважкі пірамідки із деталями різних кольорів та форм і мякі кубіки. Дитині буде корисно використати набуті вміння та самостійно зіставити елементи в одне ціле.
 
Звичайно вибір ігор має індивідуальний характер для кожного малюка, але треба пам’ятати, що їх основною метою є накопичення навичок дитини.
Оставить комментарий к статье:
Только зарегистрированные пользователи могут оставить комментарий к статьеНОВЫЕ СТАТЬИ
Что чувствует кроха?
Вот и произошло Ваше знакомство с малышом, которого вы с нетерпением ждали долгие девять месяцев. Конечно, на протяжении всей беременности вы общались с малюткой, первый мостик общения уже налажен, но вот он родился…. Вы не знаете причину...
Научитесь слушать своего ребенка
Мать - природа с любовью позаботилась о нас, она одарила каждую мать естественными знаниями по уходу за самыми крошечными малышами. Метод естественной гигиены (то есть высаживание) – это лишь одна из граней общего, большого внутреннего знания.
Внимание головка
У новорожденного голова слегка приплюснута и вытянута? Пусть тебя это не пугает. Со временем кости черепа приобретут правильную форму.
Последние новости

 Kiddli сэкономит время для 90% украинских мам!
Знаете ли вы, где можно найти лучшие садики, спортивные секции, курсы, нянь и другие важные услуги для детей в вашем городе или рядом с вами, не теряя при этом на поиски часов или даже дней вашей...
Экскурсия на завод Агуша
Ранняя осень – отличное время для совместного путешествия вместе с ребенком! В связи с этим «Агуша» с большим удовольствием приглашает Вас и Ваших деток на бесплатную экскурсию по «Заводу Агуша»,...
 «Джеронимо» объявляет июль месяцем Правил Дорожного Движения
Нет лучше способа научить детей чему-то, чем вовлечь их в тематическую игру. Детский центр «Джеронимо», заботясь о знании детей правил дорожного движения, придумал для малышей целый месяц...
На какие жертвы готовы женщины ради стройности?
Ученые не раз проводили исследование на тему того, на что готовы пойти женщины ради стройности. Кто-то из представительниц прекрасного пола готов отказаться от секса, кто-то - от шопинга. Но...
Чем красивее женщина, тем реже она платит
Многие современные женщины предпочитают платить сами за себя на первом свидании. Но, как показало недавнее исследование, не все. Это зависит от внешней привлекательности дамы.

rasskazov.com.uaпо сайту по интернету


СТАТИСТИКА
Зарегистрированных:
Сегодня: 259
Всего: 1193777Добавьте себе нашу кнопку

7я Семейный портал в Украине

Код
логин
пароль

ПОСЛЕДНИЕ ТЕМЫ
НА ФОРУМЕ
Облако тегов
беременность ребенок вязание роды лечение на спицах воспитание отношения школа детский сад семейный бюджет красота здоровье психология грудь анализы питание упражнения диета имя малыш развитие ребенка отдых планирование беременности йога фитнес кормящая мама грудное вскармливание фен шуй бесплодие запоры определение беременности уход праздничные блюда семья путешествия праздники отдых образование красивые волосы мода Форум
Видеоролики
Сколько сигарет вы выкуриваете в день:
Стоимость пачки сигарет:
Сколько лет вы курите: